بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘دسته‌بندی نشده’

هدایت در قرآن

۲۷ دی ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

نفع و ضر هدایت و گمراهی – متوجه خود انسان ست :من اهتدی فانما یهتدی لنفسه و من ضل فانما یضل علیها و لا تزر وازره وزر اخری و ما کنا معذبین حتی نبعث رسولاً(اسراء، آیه ۱۵٫)؛هر کس هدایت شود، برای خود هدایت یافته؛ و آن کس که گمراه گردد، به زیان خود گمراه شده است؛ و هیچ کس بار گناه دیگری را به دوش نمی کشد؛ و ما هرگز (قومی را) مجازات نخواهیم کرد، مگر آنکه پیامبری مبعوث کرده باشیم (تا وظایفشان را بیان کند).

ادامه ی نوشته

علل و عوامل پیدایش آسیب های اجتماعی و راه های پیشگیری از آن

۱۸ دی ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

آسیب شناسی اجتماعی مطالعه و ریشه یابی بی نظمی ها، ناهنجاری ها و آسیب هایی نظیر بیکاری، اعتیاد، فقر، خودکشی، طلاق و…، همراه با علل و شیوه های پیش گیری و درمان آن ها و نیز مطالعه شرایط بیمارگونه و نابسامانی اجتماعی است. ادامه ی نوشته

شش راه معالجه چشم چرانی

۸ آبان ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

علم معجونی است که همواره در علاج تمامی بیماری های اخلاقی مورد استفاده قرار می گیرد. چشمی که زیر نور آفتاب و آسمان الهی به طرف نا پاکی ها نگاه کند در واقع نعمت های الهی را تباه می کند و روز قیامت در مورد  نوع استفاده از نعمت ها به طور حتم سؤال خواهد شد. (ثُمَّ لَتُسْأَلُنَّ یَوْمَئِذٍ عَنِ النَّعِیمِ ) پس در آن روز همه شما از نعمت هایی که داشتید سؤال خواهید شد. ادامه ی نوشته

عید فطر؛ ماه پیروزى برطاغوت نفس

۴ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عید فطر, اعمال عید فطر, معنای عید فطر

واژه «عید» از ریشه عود گرفته شده ‏و به معناى بازگشت است، و واژه «فطر» از فطرت‏ گرفته شده و به معناى سرشت است. بنابراین عید فطر؛ یعنى بازگشت‏ به فطرت و سرشت. ادامه ی نوشته

خاطراتی شیرین از زندگی امام

۱۳ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

خرداد ماه هر سال که می رسد، داغی تازه در دل مردم ایران زنده می شود؛ داغی که هیچ گاه فراموش نخواهد شد. در خرداد ماه سال ۶۸، ایران، شخصیتی را از دست داد که دیگر مانندی برای او نخواهد یافت. او با قلبی آرام از میان ما رفت و ما را با انبوهی از یادها و خاطرات خود، تنها گذاشت. با هم گوشه ای از این خاطرات را مرور می کنیم.

  ادامه ی نوشته

دسته هادسته‌بندی نشده برچسب ها:

مناسبت های مذهبی سال ۹۶

۱ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

مناسبت های مذهبی سال ۹۶

ادامه ی نوشته

گردهمایی روحانیون مستقر و هجرت مه ولات در روستای مهنه

۱۶ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

photo_2016-11-05_20-56-47گردهمایی روحانیون مستقر و هجرت مه ولات در روستای مهنه گردهمایی روحانیون مستقر و هجرت مه ولات در روستای مهنه این شهرستان برگزار شد.
ادامه ی نوشته

دسته هادسته‌بندی نشده برچسب ها:

موانع تقوا (قرآن).

۷ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

بر اساس فرهنگ قرآن، عوامل بازدارنده تقوا عبارتنداز: اسراف، استکبار، تکذیب، کفر، غرور، جهل، انحراف، کوردلی، سوگند دروغ، دنیاطلبی، گناه و شیطان ادامه ی نوشته

گردهمایی بانوان روستای عبدل آباد مه ولات برگزار شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

میاندهی+فاطمیمسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از گردهمایی بانوان روستای عبدل آباد این شهرستان خبر داد.

ادامه ی نوشته

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان مه ولات

۲۸ مهر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

فاطمی ستادمسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از برگزاری جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در این شهرستان خبر داد.

ادامه ی نوشته

برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره احلی من العسل در اداره تبلیغات اسلامی مه ولات

۲۸ مهر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

فاطمیمسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره احلی من العسل در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خبر داد.

 

ادامه ی نوشته

جشن بزرگ عید غدیر درمساجد شهرستان مه ولات برگزار شد

۱۳ مهر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

فاطمیرئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از برگزاری جشن بزرگ عید غدیر در مساجد شهرستان خبر داد.

ادامه ی نوشته

دسته هادسته‌بندی نشده برچسب ها:

برگزاری جلسه ستاد دهه ولایت در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات

۷ مهر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

دهه ولایتمسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از برگزاری جلسه ستاد دهه ولایت دراداره این شهرستان خبر داد.

ادامه ی نوشته

اردوی هسته های فرهنگی جوان در مشهد برگزار می‌شود

۲۹ تیر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

فاطمیمسئول امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: اردوی آموزشی و فرهنگی هسته های جوان با حضور۴۰۰ نفر از فعالان فرهنگی روستاهای استان به صورت دو روزه در مشهد برگزار می‌شود.

ادامه ی نوشته

دسته هادسته‌بندی نشده برچسب ها:

آسیبهای ماهواره بررسی شد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

ماهوارهتوسط حجه الاسلام فاطمی آسیبهای ماهواره در جمع پرسنل اداره کل تبلیغات اسلامی،بسیجیان سپاه مقداد هیات عاشقان ولایت،و مردم ونمازگزاران مسجد حضرت زهرا در منطقه قرقی مشهد بررسی شدخلاصه ی از مباحث زیر در این جلسات ارایه شد ادامه ی نوشته