خانه > عباسعلی فاطمی, مه ولات > بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از کاروانهای پیاده

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از کاروانهای پیاده

فاطمیمسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از بازدید رئیس اداره از کاروانهای پیاده این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، رضا اسماعیل زاده با اعلام این خبر گفت: رئیس اداره تبلیغات اسلامی و فرماندار شهرستان مه ولات به همراه رئیس و اعضای شورای هیئات مذهبی از کاروانهای پیاده شهرستان مه ولات بازدید کردند.

حجت‌الاسلام فاطمی در جمع کاروانهای پیاده گفت: پیاده رفتن زائر به حرم امامان علیهم السلام، ارزش ذاتی نیز دارد،راجع به حرم امام حسین و حضرت رضا علیهما السلام؛تصریح هست و در مورد بقیه ائمه علیهم السلام نیز به عموماتی که وجود دارد اثبات می‌شود و پیاده‌روی، تنها کسب آمادگی جسمی نیست، روحِ انسان در جریان این پیاده‌روی، تمرین می‌کند و آماده تر می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات در ادامه افزود: پیاده‌روی یک فرصت عجیب واستثنایی است که نباید آن را از دست داد، هر یک قدمی که انسان در این مسیر نورانی بر می‌دارد، پاک کنندۀ آلودگی‌های روحِ انسان است، در روایت داریم، کسی که از زیارت حرم اباعبدالله(ع) باز می‌گردد، گناهان گذشتۀ او بخشیده می‌شود و روح او پاک و مطهر می‌شود.

دراین بازدید ها در بین اعضای کاروانها بسته اهدائی  و برگه های مسابقه توزیع شد.

این گروه، از کاروانهای روستای همت آباد، احمدآباد، چنار، جنت اباد، هیئات رضوی، علی اصغری، شمس اباد، قمر بنی هاشم، بازدید و نکات مورد نیازرا یادآوری کردند.


نُه − 5 =