خانه > عباسعلی فاطمی, مه ولات > زن در اسلام و فرهنگ اسلامی عامل تربیت در خانواده است

زن در اسلام و فرهنگ اسلامی عامل تربیت در خانواده است

 SAM_1569امام جمعه موقت مه ولات گفت: زن در اسلام و فرهنگ اسلامی عامل تربیت در خانواده و مظهر آرامش خانواده است.حجت الاسلام عباسعلی فاطمی امام جمعه موقت مه ولات ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی نماز جمعه شهر فیض آباد تقوا را یادآور و ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن اظهار کرد: دین اسلام دین شادی و نشاط است و ما باید در ولادت ائمه معصومین همچونشهادت آنان حضور داشته باشیم.
وی افزود: دین اسلام به شادی که گناه و معصیت نداشته باشد و منجر به تمسخر فردی نشود، توصیه و تاکید می کند.
وی تصریح کرد: اصلاح نوع نگاه انسان، داشتن هدف در زندگی، تلاش و کوشش، انجام مناسک مذهبی، ورزش و تحرک و زندگی در امروز راهکارهای زندگی شاد است.
حجت الاسلام فاطمی تصریح کرد: خدا محوری و بی توجهی به ظواهر مادی و دنیوی از صفات بارز حضرت فاطمه زهرا (س) است که در زندگی ایشان مشهود بود.
وی ادامه داد: محبت و اظهار و آن در خانواده، شناخت همسر، پرهیز از تقاضای نامقدور و قناعت و ساده زیستی از عوملزندگی حضرت زهرا (س) بود که منجر به آرامش می شود.
وی افزود: زن در اسلام و فرهنگ اسلامی عامل تربیت در خانواده و مظهر آرامش خانواده است.
امام جمعه موقت مه ولات خاطر نشان کرد: با توجه به نزدیکی به انتخابات یه کسانی که وارد این عرصه می‌شوند توصیهمی‌کنم معتقد به نظام و اقتصاد مقاومتی باشند و با حمایت از تولید داخلی و بهره برداری از فرهنگ غنی و ادبیات اسلامی از شعارهای که عملی نمی‌شوند، خودداری کنند.


× 5 = سی