خانه > عباسعلی فاطمی > تشریح فعالیتهای پژوهشی رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات در هفته کتاب

تشریح فعالیتهای پژوهشی رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات در هفته کتاب

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات در نشست کتابخوان شهرستان مه ولات همزمان با هفته کتاب در جمع نویسندگان و ناشرین و فعالان عرصه کتاب شرکت نمود.


،فاطمی در نشست کتابخوان شهرستان مه ولات همزمان با هفته کتاب در جمع نویسندگان و ناشرین و فعالان عرصه کتاب در کتابخانه عمومی شهید غفرانی شهرستان مه ولات گفت:در سال ۱۳۸۵ کتاب چهل حکمت از پیامبر رحمت با شرح مختصری از زندگی پیامبر اکرم (ص) توسط اینجانب نوشته شد.
وی گفت این کتاب در سال پیامبر اعظم در نشر نوش مشهد منتشر شد.
فاطمی گفت:این کتاب در تیراژ ۲۰۰۰ نسخه و با تعداد ۲۴۰ صفحه و با قطع و نوع جلدوزیری (شومیز) چاپ و بفروش رسید.
این نویسنده گفت:در این کتاب شرح حال مختصری از زندگی پیامبر اکرم(ص) و نیز چهل حدیث اخلاقی و تربیتی از آن حضرت همراه با توضیحاتی درباره هر حدیث فراهم آمده‌است. این روایات و احادیث موضوعاتی از این قبیل را در بر می‌گیرد: قناعت، دنیا دوستی، وظایف زن و شوهر، گناه از دیدگاه قرآن، صدقه دادن، سلام کردن، و جواب دادن، صفات مذموم انسان در قرآن و.. است.
فاطمی در ادامه گفت در ادامه فعالیتهای تحقیقی در حال حاضر سایتی را راه اندازی نمودم با آدرس fatemi24.ir که تا بحال بیش از ۹۰۰ هزار بیننده داشته که بصورت متوسط روزانه ۱۰۰۰ نفر از مطالب این سایت بازدید میکنند
وی گفت همچنین در شبکه های اجتماعی کانال خانواده بهشتی @fatemi24 را راه اندازی نموده که بیش از ۲۰۰۰ هزار نفر عضویت دارند و از مطالب تخصصی با موضوع خانواده بهره برداری میکنند.
وی گفت با توجه به پیشرفت علمی باید همگام با نیازهای جامعه حرکت نمود وی از کانال قرآن و عترت با آدرس و نشاط و آرامش با آدرس @fatemi20 نام برد و گفت بواسطه نیاز جامعه این مجموعه ها را راه اندازی نموده است.
فاطمی گفت: در همین مسیر کانون فرهنگی تبلیغی رسانه رسا وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی توسط اینجانب از ۲ سال پیش راه اندازی شد.
وی گفت:تولیدنرم افرار فرهنگی تحت اندروید،طراحی سایت های مختلف فرهنگی،راه اندازی ودریافت سفارش راه اندازی نمایشگاه فرهنگی از جمله فعالیتهای این کانون است که توسط معاون اجرایی این کانون بشماره ۰۹۱۵۸۲۳۴۵۵۸ ثبت سفارشات انجام میشود.
گفتنی ست کانون فرهنگی تبلیغی رسانه رسا بامدیریت حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی با همراهی گروهی از مهندسین جوان انقلابی در مشهد مقدس در حال حاضر فعالیت میکند.

دسته هاعباسعلی فاطمی برچسب ها:


هفت − 5 =