خانه > عباسعلی فاطمی, مه ولات > برگزاری اولین جلسه هسته فرهنگی شمس آباد مه ولات

برگزاری اولین جلسه هسته فرهنگی شمس آباد مه ولات

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از برگزاری اولین جلسه هسته فرهنگی روستای شمس آباد باحضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی با موضوع آسیبهای اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: اولین جلسه هسته فرهنگی روستای شمس آباد باحضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی با موضوع آسیبهای اجتماعی برگزار شد.

حجت‌الاسلام باقرنژاد روحانی مستقر و مربی هسته روستای شمس اباد در جمع جوانان گفت: هدف از برگزاری این هسته ها روی کار آمدن جوانان و فعال شدن جوانان و نوجوانان در روستا است و جوان است که می تواند تمام فعالیتهای فرهنگی و دینی را در روستا انجام دهد.

در ادامه حجت‌الاسلام فاطمی به روایتی از امام علی (ع) در خصوص قدر دانستن از فرصت ها اشاره کرد و افزود: غنیمت شمردن زمان، استفاده از قدرجوانی و شادابی و تندرستی نیازی است که انسان باید برای آن برنامه ریزی کند و ایام تابستان فرصت مناسبی است تا جوانان ما بیشتر با مفاهیم دینی آشنا شوند.

وی در ادامه افزود: هسته فرهنگی جوان بات رویکرد ورود جوانان به مشکلات فرهنگی روستا راه اندازی شده و جوانان با شناسایی این مشکلات با ارائه طرح و برنامه سعی در برطرف شدن این مشکلات دارند.


پنج + = 9