خانه > عباسعلی فاطمی, مه ولات > اسرائیل و آمریکا بیشتر منزوی میشوند

اسرائیل و آمریکا بیشتر منزوی میشوند

حجت‌الاسلام فاطمی یادآور شد: راهپیمایی اعلام همبستگی و بیداری و اعلام حمایت از مظلومین جهان است و در واقع راهپیمایی قیام و اعلام برائت از ظلم و ظالم و بی عدالتی در دنیا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات گفت: ما کشوری را به نام اسرائیل به رسمیت نمیشناسیم که نیاز به پایتخت داشته باشد.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به آرامش نسبی آمریکا دنبال ایجاد تنش و جنگ افروزی است و و یکی از روش های استکبار افاضی با مقدسات مسلمین است.

فاطمی یادآور شد: اقدامی که آمریکا در قصه پایتخت اسرائیل انجام داد معلوم شد که آمریکا نه فقط منطقه را بلکه جهان را در مسیر جنگ و درگیری قرار داده و کشوری که وجود خارجی ندارد می خواهد به آن وجود و رسمیت بدهد اعلام و پایتختی بیت المقدس زمینه انزوا و محجوریت اسرائیل و آمریکا خواهد شد و امیدواریم بیداری واقعی مسلمین و شناختن دست های استکبار جهانی انتفاضه جدیدی برای از بین رفتن اسرائیل باشد.

وی تصریح کرد: مهم ترین توصیه به کشور های اسلامی و سران عرب انجام می‌شود دشمنان خودشان بشناسند و بیدار شوند و اگر دیر بفهمند دولت آمریکا و فرزند نامشروحش اسرائیل قدم به قدم ارزش ها و مقدسات آنها از بین خواهد برد.

امام جمعه موقت مه ولات در آغاز راهپیمایی علیه اقدامات آمریکا یادآور شد:راهپیمایی اعلام همبستگی و بیداری و اعلام حمایت از مظلومین جهان است و در واقع راهپیمایی قیام و اعلام برائت از ظلم و ظالم و بی عدالتی در دنیا است.

فرمانده حوزه بسیج ادارات مه ولات نیز گفت: ترامپ با این کار احمقانه خود باعث وحدت و یکپارچگی امت جهان اسلام خواهد شد و به تشکیل امت واحد اسلامی در جهان نزدیک تر خواهیم شد و به گفته امام خامنه‌ای عزیز می رسیم که فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهیم دید.

فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان مه ولات در خصوص اظهار نظر اخیر ترامپ در رابطه با قدس شریف به‌عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی یادآور شد: ترامپ با این کار احمقانه خود باعث وحدت و یکپارچگی امت جهان اسلام خواهد شد و به تشکیل امت واحد اسلامی در جهان نزدیک تر خواهیم شد و به گفته امام خامنه‌ای عزیز می رسیم که فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهیم دید.

حسن جاوید افزود: همه باید باهم و با اتحاد و وحدت نسبت به سخنان اخیر ترامپ جبهه گیری کنیم و در عمل نیز پاسخ مناسبی به این سخنان ترامپ بدهیم و در غیر این صورت جهان استکبار به اهداف خود خواهد رسید و به فرموده امام راحل که فرمودند اگر هر مسلمانی یک سطل آب به سمت اسرائیل بریزد اسرائیل محو خواهد شد.

جاوید بر تاثیر مردم در راهپیمایی امروز بعد از نماز جمعه اشاره داشت و گفت: ما نباید نسبت به مسائل سیاسی روز عقب باشیم و باید با آگاهی کامل و بازخورد مناسب نسبت به یاوه گویی ها و گنده گویی های دشمن اصلی اسلام و مسلمین و شیطان بزرگ واکنش نشان دهیم و این حضور پرشور مردم در راهپیمایی گویای همین مطلب است و باعث اتحاد و یک پارچگی مسلمانان می‌شود و دشمن می فهمد که فلسطین عزیز تنها نیست و تنها نخواهد بود.


× 7 = پنجاه شش