خانه > عباسعلی فاطمی, مه ولات > برگزاری شب شعر وحدت در شهرستان مه ولات

برگزاری شب شعر وحدت در شهرستان مه ولات

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از برگزاری شب شعر وحدت در مسجد حضرت محمد صلی الله علیه و آله فیض آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات گفت: بر همگان و به‌ ویژه جامعه فرهیخته فرهنگی و هنری واجب است در ایجاد وحدت و سکانداری این عرصه در رفع هرگونه دل آزردگی و فاصله بین گروه ها همت داشته باشند که شاعران برجسته در هدایت و ترسیم این تفکر در بین عموم مردم نقش مهمی دارند.

حجت‌الاسلام فاطمی در ادامه با بیان اینکه عالی ترین نمونه تربیت و اخلاق اسلامی پیامبر اکرم (ص) است، افزود: باید همه با الگو گرفتن و الهام از سیره آن حضرت در رشد و سازندگی جامعه قدم بردارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در خصوص استعداد ادبی و ذوق شعری شاعران مه ولاتی گفت: بحمدالله شاعران شهرستان مه ولات از ذوق شعری و ادبی بسیار بالایی برخوردار هستند و آثار این عزیزان دارای استانداردهای کشوری هست و ما نیز آمادگی داریم تا آثار این عزیزان را در سطح استان و کشور منعکس کنیم.

گفتنی است این مراسم توسط کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان برگزار شد و در پایان مراسم به تعدادی از شاعران برتر هدایایی به رسم یادبود از سوی هیات امنای مسجدحضرت محمد(ص) شهرستان مه ولات اهدا شد.


× 7 = هفت