خانه > عباسعلی فاطمی, مه ولات > خمیر مایه و اساس تمدن اسلامی وحدت است

خمیر مایه و اساس تمدن اسلامی وحدت است

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از سخنان امام جمعه موقت مه ولات در مورد تمدن و وحدت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: امام جمعه موقت مه ولات با اشاره به این نکته که خمیر مایه و اساس تمدن اسلامی وحدت است، خاطرنشان کرد: استکبار درصدد است با تشکیل شیعه انگلیسی و با به راه انداختن جنگ شیعه و سنی میان جوامع اسلامی فاصله ایجاد کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباسعلی فاطمی امام جمعه موقت مه ولات در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به آغاز هفته وحدت گفت: ولادت پیامبر پایان ماموریت رسالت انبیا است که با تمدن اسلامی و وحدت کلید خورده است و استکبار می‌خواهند در جهان اسلام با تشکیل شیعه انگلیسی و با به راه انداختن جنگ شیعه و سنی میان جوامع اسلامی فاصله ایجاد کنند.

حجت‌الاسلام فاطمی به سه هدف اصلی استکبار اشاره کرد و افزود: امروز تمام فتنه گری های استکبار و عوامل استکبار با سه محور در کشور های اسلامی انجام می‌شود و سه هدف اصلی استکبار که در کشور های مسلمان دشمن برنامه ریزی می‌شود از بین بردن وحدت جامعه اسلامی،بیداری مسلمانان و روحیه مقاومت است که مورد هدف استکبار قرار گرفته است.

امام جمعه موقت مه ولات یادآور شد: دشمن با به وجود آوردن فرقه ها و جریان های انحرافی سعی می‌کند جهان اسلام را مشغول شیعه حراسی را در منطقه ایجاد تا حرکت بیداری اسلامی را متوقف کند.

وی همچنین با اشاره به شهادت شهید مدرس و روز مجلس اشاره کرد و گفت: مجلس ماموریت تدوین قوانین ارزشی نظام جمهوری اسلامی نیاز به نمایندگانی همچون شهید مدرس روحیه انقلابی داشته باشند و با شجاعت خود در مقابل ظلم و استبداد ایستادگی نمایند.

حجت‌الاسلام فاطمی در خصوص وظایف نماینده گان مجلس خاطرنشان کرد: نظارت بر دستگاه ها از وظایف مجلس شورای اسلامی است که با تحقیق و تفهص، سوال و استیضاح می توانند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد و همچنین مجلس شورای اسلامی باید مراقب تحمیل برجام های غربی و اروپایی باشند.

امام جمعه موقت مه ولات روز ۱۶ آذر را روز پایگذاری مرگ بر آمریکاست دانست و اظهار داشت: دانشجویی واقعی دانشجویی است که نگاه کلان به اهداف انقلاب داشته باشد و با کار علمی و جهادی کمک حال نظام جمهوری اسلامی باشد و تحلیل سیاسی یکی از نیاز های دانشجویان است که بداند دشمن کجاست و ابزارش چیست و دانشجوی انقلابی در جهت اراده ها،معرفت بالا و اعتقاد قوی باید پشتوانه معنوی خود را محکم کند تا پیروز شود.


دو × 9 =