خانه > عباسعلی فاطمی > بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات از جلسات اخلاق و تهذیب نفس

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات از جلسات اخلاق و تهذیب نفس

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از جلسه رئیس اداره تبلیغات اسلامی و امور مساجد باهیات امنای مسجد و شورای اسلامی و دهیار و شورای فرهنگی روستای خوش دره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: در این دیدار که رئیس اداره تبلیغات اسلامی و امور مساجد باهیات امنای مسجد و شورای اسلامی و دهیار و شورای فرهنگی روستای خوش دره حضور داشتند فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی روستای جیزآباد تشریح و تبیین شد.

فاطمی گفت: هدف از تشکیل این شورا در روستاها، شناسایی مشکلات فرهنگی و برخورد با معضلات اخلاقی و فرهنگی، راهکارهای تقویت انسجام برنامه های جمعی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات گفت: از دیگر اهداف این جلسه استفاده از توانمندی های داخلی بین مردم برای تقویت بنیان فرهنگی جامعه است.

وی خاطرنشان کرد: مساجد باید کانون‌های جذب نسل جوان و اقشار مختلف جامعه باشد و اولین عنصر در جذب جوانان و نوجوانان هیئت امنای مسجد است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات نیز در این دیدار با اشاره به نقش و جایگاه مهم هیئت امناء و کارگزاران مسجد در مسیر ارتقای فرهنگی و دینی و معنوی مسجد بر حل و پیگیری مشکلات فرهنگی تاکید کرد.

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات از جلسات اخلاق و تهذیب نفس

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات به همراه امام جمعه محترم شهرستان از جلسات اخلاق و تهذیب نفس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: امام جمعه محترم و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از جلسات تهذیب و اخلاق مسجد ولیعصر که باحضور حجت‌الاسلام حسینی برگزار می‌شود بازدید کردند.

حجت‌الاسلام فاطمی در این جلسه گفت: پس از کانون خانواده که کانون پرمهر و محبت از سوی والدین است، مساجد می توانند مهمترین مرکز برای تعلیم و تربیت باشند و انحرافات اجتماعی بسیاری که امروز دامنگیر جامعه شده است را کنترل کند،و ما باید بیشتر به رسالت خطیری که بر گردن نهاده پایبند باشیم،اگر به وظایفمان به خوبی عمل کنیم چه بسا انحرافات اخلاقی و اجتماعی راهش مسدود می‌شود، اینها شعار نیست بلکه یک واقعیت است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی امه ولات با اشاره به هجمه سنگین دشمنان داخلی و خارجی به مبانی دینی و اعتقادی آحاد مردم بیان داشت: هدف از برگزاری دوره های آموزش عمومی و تخصصی اخلاق و تهذیب نفس، بالابردن سطح معلومات مداحان و جلوگیری از انحرافات فکری، عقیدتی و اخلاقی در سطح جامعه است.


هفت − 2 =