خانه > عباسعلی فاطمی, مه ولات > عیادت رئیس اداره تبلیغات اسلامی از روحانی دوغ آبادوعبدل آباد

عیادت رئیس اداره تبلیغات اسلامی از روحانی دوغ آبادوعبدل آباد

برگزاری هسته فرهنگی آلی با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات

برگزاری نشست هیئت امنای مسجد خوشدره با رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات از جلسات اخلاق و تهذیب نفس

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات و حجت‌الاسلام مومنی از روند توسعه مسجد روستای آلی

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از عیادت رئیس اداره تبلیغات اسلامی و امام جمعه محترم شهرستان از روحانی مستقر دوغ اباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات با حضور در منزل حجت‌الاسلام عبداللهی روحانی مستقر دوغ اباد از وی عیادت کرده و برایش سلامتی و شفای عاجل از خداوند متعال مسالت کرد.

وی افزود: حجت‌الاسلام عبداللهی با بیش از ۴۰ سال سابقه تبلیغی و چندین سال حضور مستمر به‌عنوان روحانی مستقر روستای دوغ اباد در روستای دوغ اباد، یکی از روحانیون و مبلغین برجسته و مجرب اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات است.

حجت‌الاسلام عبداللهی روحانی مستقر روستای دوغ اباد نیز با تشکر از رئیس اداره تبلیغات اسلامی،به ارائه گزارش مختصری از برنامه های فرهنگی و تبلیغی خود در این روستا پرداخت و از همکاری های اهالی و مسئولین محلی روستای دوغ آباد نیز تشکر کرد.

گفتنی است حجت‌الاسلام عبداللهی متولد سال ۱۳۴۳ است وی تحصیلات حوزوی را در شھرستان ھای کاشمر و مشھد در خدمت اساتید مجرب سپری کرده و پس از انقلاب تا به حال مشغول تبلیغ و انجام امور دینی بوده است.

عیادت رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از روحانی هجرت عبدل آباد

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از عیادت امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان به همراه جمعی از روحانیون از روحانی مستقر عبدل آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: یکی از نکته های اخلاقی و نشانه های اخلاق حسنه و حسن سلوک با مردم، عیادت بیمار است که در شرع مقدس اسلام در این باره تأکید فراوان شده است و عیادت بیمار از حقوقی است که مسلمانان بر یکدیگر دارند که لازم است نسبت به ادای آن خود را موظف بدانند.

وی بیان داشت: صله ی رحم و عیادت از بیمار امری خداپسندانه است که در اسلام بسیار سفارش شده و باعث طولانی شدن عمر انسانها می‌ شودو دل های برادران دینی را به یکدیگر نزدیکتر می نماید.

حجت‌الاسلام فاطمی در این دیدار عیادت از بیماران را از آموزه های دینی عنوان کرد و افزود: عیادت و دلجویی از بیماران مورد تأکید ائمه معصومین (ع) بوده و این عمل آنها باید الگویی برای همه مومنین باشد.

http://ido.ir/news/822826/

برگزاری هسته فرهنگی آلی با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات برگزاری هسته فرهنگی با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی و امور مساجد در مسجد صاحب الزمان روستای آلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: برنامه های هسته های فرهنگی جوان در زمینه های مختلف دینی، فرهنگی، مذهبی و غیره است که با جذب جوانان و نوجوانان خدمات لازم را به آنها در طول تابستان ارایه می‌کنند.

حجت‌الاسلام فاطمی در برگزاری این جلسه گفت: در راستای ایجاد انگیزه مؤثر در جوانان برای رفع آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء توانمندی ‌های منطقه و نیز بهره‌گیری جوانان از ظرفیت‌ها و امکانات دستگاه‌های دولتی و نهادها، افراد سرشناس و معتمد روستا و منطقه در هسته فرهنگی جوان در روستای آلی فعالیت می‌کنند.

وی در پایان برگزاری جلسات گفتمان‌های دینی، پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی و نیز بحث و بررسی موضوع آسیب‌های اجتماعی و مسائل فرهنگی را از جمله برنامه های هسته های فرهنگی جوان در شهرستان عنوان کرد.

http://ido.ir/news/827402/

برگزاری نشست هیئت امنای مسجد خوشدره با رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از جلسه رئیس اداره تبلیغات اسلامی و امور مساجد باهیات امنای مسجد و شورای اسلامی و دهیار و شورای فرهنگی روستای خوش دره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: در این دیدار که رئیس اداره تبلیغات اسلامی و امور مساجد باهیات امنای مسجد و شورای اسلامی و دهیار و شورای فرهنگی روستای خوش دره حضور داشتند فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی روستای جیزآباد تشریح و تبیین شد.

فاطمی گفت: هدف از تشکیل این شورا در روستاها، شناسایی مشکلات فرهنگی و برخورد با معضلات اخلاقی و فرهنگی، راهکارهای تقویت انسجام برنامه های جمعی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات گفت: از دیگر اهداف این جلسه استفاده از توانمندی های داخلی بین مردم برای تقویت بنیان فرهنگی جامعه است.

وی خاطرنشان کرد: مساجد باید کانون‌های جذب نسل جوان و اقشار مختلف جامعه باشد و اولین عنصر در جذب جوانان و نوجوانان هیئت امنای مسجد است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات نیز در این دیدار با اشاره به نقش و جایگاه مهم هیئت امناء و کارگزاران مسجد در مسیر ارتقای فرهنگی و دینی و معنوی مسجد بر حل و پیگیری مشکلات فرهنگی تاکید کرد.

http://ido.ir/news/824789/

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات از جلسات اخلاق و تهذیب نفس

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات به همراه امام جمعه محترم شهرستان از جلسات اخلاق و تهذیب نفس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: امام جمعه محترم و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از جلسات تهذیب و اخلاق مسجد ولیعصر که باحضور حجت‌الاسلام حسینی برگزار می‌شود بازدید کردند.

حجت‌الاسلام فاطمی در این جلسه گفت: پس از کانون خانواده که کانون پرمهر و محبت از سوی والدین است، مساجد می توانند مهمترین مرکز برای تعلیم و تربیت باشند و انحرافات اجتماعی بسیاری که امروز دامنگیر جامعه شده است را کنترل کند،و ما باید بیشتر به رسالت خطیری که بر گردن نهاده پایبند باشیم،اگر به وظایفمان به خوبی عمل کنیم چه بسا انحرافات اخلاقی و اجتماعی راهش مسدود می‌شود، اینها شعار نیست بلکه یک واقعیت است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی امه ولات با اشاره به هجمه سنگین دشمنان داخلی و خارجی به مبانی دینی و اعتقادی آحاد مردم بیان داشت: هدف از برگزاری دوره های آموزش عمومی و تخصصی اخلاق و تهذیب نفس، بالابردن سطح معلومات مداحان و جلوگیری از انحرافات فکری، عقیدتی و اخلاقی در سطح جامعه است.

http://ido.ir/news/825837/

نشست ائمه جمعه گناباد و فیض آباددر اداره تبلیغات اسلامی مه ولات

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با امام جمعه شهرستان گناباد و امام جمعه مه ولات در محل اداره تبلیغات اسلامی مه ولات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: در روز سه شنبه مورخه ۱۳۹۶/۱۹/۱۰ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات حجت‌الاسلام فاطمی با امام جمعه محترم شهرستان گناباد و امام جمعه محترم شهرستان مه ولات در محل اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان دیدار و به گفتگو پرداختند.

حجت‌الاسلام میری، امام جمعه مه ولات، در این دیدار با اشاره به اهمیت فعالیتهای فرهنگی در پرورش فکری و اعتقادی جامعه گفت: تعظیم شعائر اسلامی و توجه به ایام الله بستر مناسبی در جهت ترویج و تعلیم معارف اسلامی در جامعه است، در این بین ماه دهه فجر بهترین فضا برای انجام برنامه های فرهنگی و دینی برای اقشار مختلف مردم است.

امام جمعه شهرستان گناباد، در این دیدار با اشاره به اهمیت فعالیتهای فرهنگی در پرورش فکری و اعتقادی جامعه و نیز با ابراز خرسندی از عملکرد تبلیغی اغلب روحانیون هجرت و مستقر این شهرستان،تعامل و همکاری دو جانبه امام جمعه و مبلغین و اداره تبلیغات اسلامی را ضامن پیشبرد اهداف فرهنگی و تبلیغی دانست و از رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خواستار اجرای فعالیت های متنوع فرهنگی و قرانی در سطح این شهرستان شد.
در این نشست حجت‌الاسلام فاطمی گزارشی از فعالیتهای فرهنگی در شهرستان مه ولات را ارائه نمود.

http://ido.ir/news/823443/

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات و حجت‌الاسلام مومنی از روند توسعه مسجد روستای آلی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات و مسئول امور مساجد شهرستان از نوسازی مسجد روستای آلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام فاطمی با اعلام این خبر گفت: رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات و مسئول امور مساجد شهرستان از روند نوسازی مسجد روستای آلی بازدید و در جریان مراحل ساخت این پروژه عمرانی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات با قدردانی از فعالیت های اعضای شورای اسلامی و دهیدار روستای آلی و سایر معتمدان محلی ابراز امیدواری کرد که با همت و تلاش عمومی ساکنان روستای آلی این مسجد تا پایان سال تکمیل شده و مراسم های فرهنگی و مذهبی در این بنای مذهبی برگزار شود.

وی در ادامه با اشاره به نقش تاثیرگذار روحانیون در تربیت فکری اقشار مختلف گفت: انتظار می رود با استقرار روحانیون در مناطق روستایی و مرزی و ارتباط مستمر با مردم، شاهد توسعه فرهنگ دینی در این مناطق باشیم.

مسئول امور مساجد شهرستان مه ولات تصریح کرد: مساجد مانند ستونهای محکمی هستند که اسلام را در هر شرایط کمک می‌کنند و برماست که تا حد امکان در رفع مشکلات این اماکن مقدس بکوشیم.

حجت‌الاسلام مومنی ضمن بازدید از مسجد در حال تعمیر روستای آلی با ذکر این حدیث از پیامبر اسلام (ص)که می فرماید:« همانا خداوند آنگاه که بنده ای را دوست بدارد او را متولی امور مسجد قرار می دهد. » از زحمات هیئت امنای این مسجد تقدیر و تشکر کرد.

http://ido.ir/news/820057/

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات اقدامات هنجار شکنانه اخیر را محکوم کرد

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از محکومیت اقدامات هنجار شکنانه اخیر توسط رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری با اعلام این خبر گفت: رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر افزود: در چند روز گذشته شاهد اقدامات هنجار شکنانه عده‌ای از فتنه گران در برخی نقاط ایران اسلامی بودیم و اکنون دشمنان این سرزمین در خیالات نفوذ و تصرف در ایران رادارند.

حجت‌الاسلام فاطمی در گفتگو با روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی مه ولات افزود: هرگونه حرکتی از سوی هر فرد و گروه به بهانه گرانی و بیکاری محکوم است چرا که همه آنهایی که در راهپیمایی امروز شرکت کردند افراد مرفه و بی درد نیستند و مشکلات ناشی از گرانی و تورم برای همه وجود دارد و از وضعیت گرانی مردم گلایه دارند، اما اعتراض نباید با انجام حرکات هنجارشکنانه و خرابکارانه همراه باشد بلکه راه های قانونی زیادی برای اعتراض وجود دارد.

امروز مردم بصیر و حماسه آفرین با حضور گسترده و شورآفرین خود مشت محکمی بر دهان کج‌اندیشان و بدگویان زدند و ثابت کردند که هرگز از صراط مستقیم انقلاب اسلامی خارج نشده و فریب تبلیغات مسموم غرب و افکار منافقانه همدستان داخلی آنان را نخواهند خورد و تسلیم جنگ ‌نرم و تهاجم فرهنگی دشمن نخواهند شد.

حجت‌الاسلام فاطمی ضمن محکومیت اقدامات هنجار شکنانه اخیر، با توجه به سخنان حضرت امام (ره) که امت من از امت صدر اسلام برتر و بهتر است، گفت: وجه تمایزی بین امت عهد رسول الله(ص) و امت امام راحل و امام حاضر وجود دارد با این عنوان که عوام مردم با پیامبر خدا حلقه وصل داشتند که آن حلقه خواص جامعه بودند، یعنی اگر خواص در کنار پیامبر خدا می ایستادند عوام هم می ایستادند، و اگر این خواص پیامبر را تنها می گذاشتند عوام هم این مسئله را تکرار می کردند.

http://ido.ir/news/820981


2 + = یازده