خانه > عباسعلی فاطمی, مه ولات > بازدید از تمامی روحانیون مستقر و هجرت مه ولات در ایام نوروز انجام شد

بازدید از تمامی روحانیون مستقر و هجرت مه ولات در ایام نوروز انجام شد

photo_2018-04-02_21-30-20 در ایام فرودین و در ایام البیض ماه رجب توسط رئیس اداره تبلیغات اسلامی، بازدید از همه روحانیون مستقر و هجرت مه ولات انجام شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن طاهری رابط خبرشهرستان مه ولات گفت: در ایام البیض ماه رجب ودر ایام فرودین ماه توسط رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات، بازدید از همه روحانیون مستقر و هجرت و بومی شهرستان مه ولات انجام شد.
فاطمی در این بازدیدها تبلیغ دین مبین اسلام در روستاها را فضیلتی بزرگ دانست که نصیب روحانیون مستقر و هجرت شده و ابزار امیدواری کرد که با عنایت و توجه مسئولین مشکلات استقرار روحانی در همه روستاها برطرف شود و مردم از برکات استقرار روحانی در همه روستاها بهره مند شوند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات در این دیدارها ضمن تبریک ایام ماه رجب و سال نو ضمن تشریح وظایف مبلغین گفت: نقش و جایگاه روحانیون در زمینه تقویت فرهنگ دینی بسیار برجسته و بی بدیل است.
فاطمی خاطر نشان کرد: مهم ترین پایگاه فعالیت های روحانیون مسجد است و این مبلغین راستین حق و حقیقت باید تمامی برنامه های خود را در مسجد متمرکز کرده و رونق مسجد را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند.
گفتنی است دربازدید روحانیون هجرت، رابط هجرت حجت‌الاسلام خداشاهی نیز بهمراه بوده ست و در این بازدیدها از فعالیتهای ۲۲ روحانی بازدید بعمل آمد.


شش − 6 =