خانه > اخبار, خاطرات, عباسعلی فاطمی, مه ولات > تقدیر مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات

تقدیر مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات

e9ca8b57-cf66-4a64-8854-606313c6a9f0
روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات از تقدیر مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان خبر داد. مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی حجت‌الاسلام لطفیان طی مراسمی از رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، حجت‌الاسلام فاطمی، با اهدای تقدیرنامه تقدیر کرد و از زحمات ایشان تقدیر و تشکر کرد.
حجت السلام لطیفان در حضور آیت الله علم الهدی و در دفتر ایشان از فاطمی بعنوان فردی توانمندو سوپر انقلابی در محضر نماینده ولی فقیه استان یاد کرد و گفت:اداره تبلیغات اسلامی از با اهمیت‌ترین ادارات یک شهرستان است.
حجت‌الاسلام هادیان، مهم ترین وظیفه اداره تبلیغات اسلامی را تبلیغ و تبیین دین و فرهنگ ناب اسلامی عنوان کرد و افزود: عمده فعالیت‌هایی که در این اداره انجام می‌شود سیاستگذاری،برنامه ریزی، هدایت، سازمان دهی، پشتیبانی و نظارت بر تبلیغات دینی مردم است و به همین دلیل جایگاه آموزش در این اداره بسیارمهم و حساس است.
وی افزود: با عنایت به نتیجه ارزشیابی به عمل آمده از عملکرد سالیانه برنامه های دینی و اجرای سلسله جلسات ستاد ساماندهی شئون فرهنگی درشهرستان ها،جنابعالی جائز رتبه برتر شناخته و شایسته تقدیر شناخته شدید.
لذا بدین وسیله از تلاش های ارزشمند جنابعالی در توسعه و نشر فرهنگ قرآنی در آن شهرستان تقدیر و تشکر می نمائیم و از خداوند منان توفیقات جنابعالی را در سایه سار رهنمودهای کلام وحی و عنایات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفداه) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسئلت می نمائیم. image_2018_7_31-12_28_56_347_2LD


+ 7 = یازده