خانه > عفاف گرایی, گناباد > دوره آموزش مسائل اعتقادی و احکام و عفاف و حجاب ویژه پرستاران گناباد

دوره آموزش مسائل اعتقادی و احکام و عفاف و حجاب ویژه پرستاران گناباد

عفافمسول امورفرهنگی  اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد از برگزاری دوره آموزشی مسائل اعتقادی و احکام و عفاف ویژه پرستاران به همت این اداره در محل دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان خبر داد.

مصطفی عربی رابط خبر با اعلام این خبر، گفت: این جلسه ۲۴ فروردین به همت اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و با حضور پرستاران شهرستان گناباد در محل دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان برگزار، و از سوی اساتید، حجت‌الاسلام غفاریان مسائل اعتقادی و احکام، خانم دشتی مسائل عفاف و حجاب تشریح شد.

حجت‌الاسلام غفاریان در توصیه ای به پرستاران گفت: بر پزشکان و همکارانشان از جمله پرستاران و بقیه واجب است که در هر حال از احوالشان واجبات شرعی خود را انجام دهند و در آن سهل انگاری نکنند.

وی همچنین به احکام پزشکان و پرستاران که باید بدانند اشاره کرد و افزود: بر تمامی پرسنل بیمارستانها واجب است که اسرار بیماران را افشاء نکنند، و آنرا پنهان نمایند، چرا که افشای اسرار بیمار خیانت در امانت است، و به شر منتهی می‌شود.

در ادامه حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از حضور پزشکان و پرستاران در این جلسه تشکر کرد و گفت: این دوره آموزشی در ۲ جلسه در مجموع ۱۰ ساعت از سوی اداره تبلیغات اسلامی برای بالا بردن سطح علمی و معرفتی پرستاران برگزار می‌شود.


+ هفت = 14