خانه > عباسعلی فاطمی, عفاف گرایی, گفتمان دینی > حجت الاسلام فاطمی: فعالان گفتمان‌های عفاف‌گرایی در مدارس مشهد تجلیل شدند

حجت الاسلام فاطمی: فعالان گفتمان‌های عفاف‌گرایی در مدارس مشهد تجلیل شدند

عفاف مسئول امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان گفتمان‌های عفاف‌گرایی در مدارس خبر داد.

حجت الاسلام عباسعلی فاطمی با بیان اینکه دبیرستان شهید نصیرزاده یکی از مدارس فعال در حوزه گفتمان‌های عفاف گرایی است در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسئولان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با حضور در این مدرسه از  مدیر، معاونان پرورشی، امام جماعت این دبیرستان تجلیل کردند.

وی با اشاره به اینکه دشمن با روش های مختلف سعی در از بین بردن حیا و عفت در جامعه دارد افزود:‌ دشمنان ما از ابزارهای گفتاری، تبلیغاتی و روانی در جهت شبهه افکنی در بین مسلمانان استفاده می کنند.

مسئول امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اهمیت برگزاری گفتمان‌های عفاف گرایی افزود: استفاده از ابزارهای شبکه های دیجیتالی، الکترونیکی و اینترنتی به طور ویژه در دستور کار دشمنان ما قرار گرفته است.

وی با بیان خطرات فرهنگی که خانواده ها را تهدید می کند گفت: دشمن با تغییر مفاهیم حیا، عفت، معنویت و اخلاق سعی در تغییر سبک زندگی اسلامی دارد.

اشاعه گفتمان های دینی در اجتماع اهمیت دارد

حجت الاسلام فاطمی با اشاره به اهمیت اشاعه گفتمان های دینی در اجتماع ادامه داد: ارزش این گفتمان ها زمانی  مشخص می شود که باورها و اندیشه های دینی تبدیل به رفتارهای دینی شده و تأثیر آن در جامعه نمود پیدا کند.

مسئول امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: عزت و آرامش در صورتی برای جوانان به وجود می آید که با ایمان، حیا و عفت در مسیر زندگی خود حرکت کنند.

همچنین در ادامه برنامه تجلیل از فعالان گفتمان های عفاف گرایی مسئولان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از نمایشگاه عفاف گرایی مدرسه فرزانگان۱ مشهد بازدید کرده و از فعالان و برگزارکنندگان این نمایشگاه تقدیر کردند.


× 7 = بیست هشت