خانه > عباسعلی فاطمی, عفاف گرایی, گفتمان دینی > ۳۳ هزار دانش آموز خراسانی در گفتمان های عفاف گرایی شرکت کردند

۳۳ هزار دانش آموز خراسانی در گفتمان های عفاف گرایی شرکت کردند

گفتمان مسئول امور فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از شرکت ۳۳هزار نفر از دانش آموزان این استان در گفتمان‌های عفاف‌گرایی خبر داد.

حجت الاسلام عباسعلی فاطمی با بیان بی‌نظیر بودن این استقبال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: تعداد یک هزار و ۱۰۰ گفتمان با موضوعات عفاف و حجاب در سال تحصیلی جاری برگزار شده است.

وی با اشاره به برپایی گفتمان‌های مختلف در حوزه عفاف گرایی افزود: این گفتمان‌ها شامل موضوعاتی از قبیل عفت پوشش، عفت بینایی، عفت شنوایی و موضوعات مرتبط دیگر با این حوزه بوده است.

مسئول امور فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اهمیت آموزش در این گفتمان‌ها گفت: این گفتمان‌ها در سطح استان خراسان رضوی توسط مربیان کارگروه عفاف و حجاب برگزار شده است.

حجت الاسلام فاطمی با اشاره به اینکه ۵۲۶ گفتمان عفاف‌گرایی توسط مرکز فرهنگی تبلیغی حضرت زینب(س) برگزار شده است افزود: از این تعداد ۱۲۶ گفتمان در مدارس تیزهوشان و بقیه در سایر مدارس مشهد برگزار شد.

وی اعلام کرد: این گفتمان‌ها با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و جلوگیری از مفاسد اجتماعی برگزار شد.

مسئول امور فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه ۲۳۰ عدد از این گفتمان ها در شهرستان‌های مختلف استان خراسان برگزار شده است ادامه داد: این شهرستان ها شامل مه ولات، جوین، گناباد، درگز، سبزوار، کاشمر و بجستان می شود.

حجت الاسلام فاطمی با اشاره به همایش اختتامیه گفتمان های عفاف و حجاب مدارس مشهد گفت:‌ در این همایش از فعالان و برگزیدگان  این گفتمان ها طی مراسمی در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تجلیل شد.

وی با بیان اینکه این همایش ویژه دبیرستان های دخترانه نواحی ۱،۵ و ۶ آموزش و پرورش برگزار شد از شرکت ۲۵۰ دانش آموز در این همایش خبر داد.

وی گفت: در حاشیه این همایش از مؤسسه فرهنگی دینی حضرت زینب (س) وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به عنوان یک مؤسسه نمونه در امر برگزاری گفتمان های عفاف و حجاب تقدیر شد


6 − یک =