خانه > عباسعلی فاطمی, گناباد > برگزاری جلسه توجیهی هسته های فرهنگی جوان شهرستان گناباد

برگزاری جلسه توجیهی هسته های فرهنگی جوان شهرستان گناباد

مسئول امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در شهرستان گناباد گفت: با محوری قرار دادن هسته های فرهنگی جوان در جهت تربیت نسل آینده گامی مهم برداشته خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، جلسه توجیهی مربیان و رابطین هسته های فرهنگی شهرستان گناباد با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد، روحانیون مستقر و هجرت و رابطین هسته های فرهنگی این شهرستان در محل سالن کنفرانس این اداره برگزار شد و از سوی حجت‌الاسلام فاطمی اهداف طرح هسته های فرهنگی تشریح شد.

کارشناس مسئول امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این جلسه با اشاره به عضویت حداقل ۲۵ نفر در هسته های فرهنگی روستایی گفت: روحانیون مستقر و هجرت و روحانیون محلی باید در روستاها جوانان ۱۴ تا ۲۹ سال فعال در امور فرهنگی را شناسایی و به عضویت در این طرح در آورند.

حجت‌الاسلام فاطمی نظارت و رهبری و مدیریت هسته های فرهنگی را از مهم ترین وظایف روحانیون در طرح هسته های فرهنگی عنوان کرد و گفت: برنامه ریزی و ارائه طرح باید توسط اعضای هسته های فرهنگی و برای خودشان صورت گیرد و روحانیون نباید دخالتی در این زمینه داشته باشند.

وی با اشاره به انتظاراتی که از روحانیون در اجرایی این طرح میرود اظهار داشت: مدیریت هسته فرهنگی جوان و نظارت بر تقسیم بندی وظایف جوانان هسته، ترغیب جوانان جهت فعالیت موثر در جشنواره با هدف بروز استعدادها و توانمندی های جوانان، نقش آفرینی هدایت گرانه برای جوانان و پرهیز از انجام وظایف محوله به دیگر اعضا، هماهنگی با رابط جهت تشکیل جلسات طرح و نظارت دقیق بر فعالیت جوان را ۵ وظیفه روحانی(مربی) در این طرح عنوان کرد.

گفتنی است، سرکار خانم دوستی کارشناس فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در ادامه این جلسه به تشریح گامهای اجرایی و نظارتی این طرح پرداخت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمد رضا رحمانی با اعلام این خبر، گفت: ۶ مهرماه سال جاری جلسه توجیهی هسته های فرهنگی جوان با حضور روحانیون مستقر و هجرت و خود استقرار سهرستان گناباد و رابطین فرهنگی این شهرستان و همچنین با حضور حجت‌الاسلام فاطمی  مسئول امور فرهنگی و سرکار خانم دوستی کارشناس فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در محل سالن کنفراس این اداره برگزار شد.

وی افزود: این جلسه با هدف ساماندهی هسته های فرهنگی سال ۱۳۹۲ و آشنایی مربیان و رابطین فرهنگی هسته های جدید برای اجرای این طرح برگزار شد.

گفتنی است، در این جلسه ائین نامه جشنواره هسته های فرهنگی جوان بین مربیان و رابطین فرهنگی شهرستان توزیع شد.

 

دسته هاعباسعلی فاطمی, گناباد برچسب ها:


+ سه = 8